top of page
Пошук
  • npauaorg

ЗАПРОШЕННЯ НА ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ ЗАКОНУ ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я

Національна психологічна асоціація в межах україно-швейцарського проєкту "Психічне здоров'я для України" (MH4U) та у співпраці з Центром психічного здоров'я та моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України реалізує спільний проєкт, метою якого є покращення системи забезпечення психічного здоров’я населення.


 

Важливим компонентом проєкту є вдосконалення законодавства в області психічного здоров’я. Вже півроку наша команда працює над аналізом законодавства в цій сфері. Була створена Коаліція з вдосконалення законодавства, до якої входять громадські організації, психіатри, психотерапевти, психологи та інші фахівці, яким не байдуже психічне здоров’я українців та дотримання прав людей з проблемами психічного здоров’я. Членами нашої Коаліції вже є 44 учасника з понад 30 різних організацій.

Тож, повідомляємо Вам, що 28 серпня 2020 року 10:00-13:00 відбудеться перше Відкрите обговорення Концепції закону, на якому ми будемо обговорювати що саме має змінити майбутній законопроєкт.

Запрошуємо вас взяти участь у цій зум-конференції. Ваша думка і позиція має бути почута. Для реєстрації важливо заповнити форму. Кількість місць обмежена.

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page