top of page
Пошук
  • npauaorg

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОГО КОМІТЕТУ EUROPSY ТА ДОДАТКОВА ВАКАНСІЯ

За результатами відкритого конкурсу до Національного комітету EuroPsy до НПА надійшло 16 заявок. З них 2 зовсім не відповідали вимогам, апліканти не надіслали повторно пакет документів та не були допущені до конкурсу. До розгляду було прийнято 14 заявок, члени Виконавчої ради уважно вивчили заявки, CV та мотиваційні листи конкурсантів та конкурсанток та рекомендували до голосування Раді Правління НПА 4 кандидатури. Запропоновані кандидатури Рада підтримала, тож вітаємо колег Вікторію Горбунову, Максима Жидко, Марину Носик та Наталю Портницьку.

Втім, відповідно до Положення про Національний комітет EuroPsy мінімальна кількість членів комітету має бути 5 осіб, тому ми оголошуємо додатковий конкурс на заміщення однієї вакантної посади. Заявки приймаються до 26.01.21. Просимо аплікантів уважно поставитися до вимог та ознайомитися з Положенням про Національний комітет.

Більше про сертифікацію EuroPsy можна дізнатися за посиланнями

Для участі в конкурсі необхідно підготувати:

заявку (прізвище, ім’я, по батькові кандидата; дата набуття дійсного членства НПА; короткі відомості про формальну та неформальну освіту в психології, в тому числі про науковий ступінь (якщо є); перелік членства в фахових психологічних асоціаціях; опис сфер фахової діяльності; опис внеску в розбудову процесів EuroPsy в Україні (якщо є); мотиваційний лист (мотивація членства у Національному комітеті з детальним описом можливих активностей та часового залучення); CV.

Всі документи одним листом надіслати на office@npa-ua.org

Документи приймаються до 26.01.2021

0 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page