top of page
Пошук
  • npauaorg

ЗБІР ЗАЯВОК НА СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ГРУП 2021

Наші робочі групи переходять до нового формату: якщо раніше вони були сфокусовані на розв'язання операційних задач, то тепер ми хочемо працювати більш змістовно. 

Наша РГ «Розробка / експертиза / участь у прийнятті законів і адміністративно-правових актів, які регулюють психологічну діяльність» перетворилася у законодавчу ініціативу, яка наразі успішно реалізується. РГ «Захист інтересів професійних психологів, створення Етичного кодексу та Етичного комітету» вже має драфт кодексу, який буде запропонований до громадського обговорення найближчим часом та оголошено створення комітету з етики. «Міжнародна співпраця» з робочої групи перетворилися на нашу буденну роботу та є невід’ємним елементом розвитку нашої організації.

Тож цього року ми вирішили не посилювати ці робочі групи.

У 2021 точно будуть функціонувати:

РГ «Превенція зміни клімату та збереження психічного здоров’я», яка у 2020 мала чудові результати роботи: наші психологи запустили активну інформаційну кампанію, результати якої були висвітлені в журналах Європейської федерації психологічних асоціацій та Американської психологічної асоціації. Більше про їх роботу можна знайти на нашому сайті.

Також, у нас є нова РГ «Психологічна підтримка жінок із кризових груп у період карантину (вагітних, молодих мам та тих, хто страждає від домашнього насильства)».

Якщо ви хочете приєднатися до РГ, що існують - напишіть про себе та свою мотивацію до роботи нам на пошту.

Також, ми хочемо запропонувати вам стати модератором нових РГ. Якщо ви маєте вузьку, практичну тему, яка відповідає викликам часу, є членом НПА та у вас є хоча б один однодумець - висилайте заяву нам на пошту office@npa-ua.org, в заявці вкажіть потенційну назву вашої РГ, її ціль, завдання та план роботи на рік. Ми підготуємо матеріали й розглянемо їх на найближчому засіданні Ради НПА.

Віримо, що серед наших члені є багато активних та небайдужих людей!

1 перегляд0 коментарів

Opmerkingen


bottom of page