top of page
Пошук
  • npauaorg

СЕКС, НАРКОТИКИ ТА ... ЦИФРОВИЙ ПРОСТІР

30 жовтня об 18:30 видбудеться спільна онлайн-подія від дивізіонів адиктології та кіберпсихології та психологічної практики у цифровому середовищі Національної психологічної асоціації.


Ми водночас є свідками та безпосередніми учасниками нового великого переселення народів – з фізичної реальності до метавсесвіту цифрового простору. Це досить швидко та радікально змінює велику кількість звичних для нас речей. Зокрема, це трансформує і такі традиційні людськи шляхи отримання задоволення (або втечі від екзистенційних реалій) як секс та психоактивні речовини.


В онлайн лекції "Секс, наркотики та... цифровий простір" модератора Дивізіону кіберпсихології та психологічних практик у цифровому просторі, декана гуманітарно-правового факультету Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", кандидата психологічних наук, доцента, психотерапевта единого професійного реєстру психотерапевтів Європи Максима Євгеновича Жидко ми обговоримо наступні питання:

  • Що таке футурошок, SPOD та VUCA-суспільства та як вони пов'язані з трансформаціями змінених станів свідомості сучасної людини?

  • Наскільки цифрова порнографія та інтерактивні ігри є альтернативою традиційним наркотикам?

  • Міфи та реальність цифрової залежності та її феноменів?

  • Чи можлива психотерапія залежностей штучним інтелектом та якою вона може бути?

Після лекції передбачається дискусія зі слухачами за участі представників Дивізіонів НПА. Мова лекції – російська. Посилання на реєстрацію ТУТ.

17 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page