Пошук
  • npauaorg

ЯК КРАЩЕ ОРГАНІЗУВАТИ НАВЧАННЯ ВДОМА?

В середу на нашій сторінці ми проводили опитування щодо цікавих тем для наших підписників. Найбільш популярною була дитяча тема: організація навчання та дозвілля на карантині, особливості психологічного стану в даних умовах та ефективна підтримка.

🧚‍♀️ На допомогу нам прийшла чарівниця та психолог Светлана Ройз. Тож ми розпочинаємо цикл публікацій про дітей.🤖 Сьогодні ми поговоримо про організацію навчання. Незважаючи на те, що дистанційне навчання триває вже не перший тиждень, його організація є предметом дискусій у батьківських чатах та суперечок вдома. Давайте дослухаємося до думки спеціалістки і подумаємо, що можна зроти, аби дистанційне навчання було ще більш комфортним для дитини.

👩‍🏫 Поради для вчителів

https://nus.org.ua/articles/navchannya-vdoma-praktychni-porady-dlya-vchyteliv-vid-psyhologyni-svitlany-rojz/

👪 Поради для батьків

https://nus.org.ua/articles/praktychni-porady-dlya-batkiv-pro-navchannya-vdoma-vid-dytyachoyi-ta-simejnoyi-psyhologyni-svitlany-rojz/?fbclid=IwAR30EqiJ4GUnnMOXZEHWyo0wAFxLVY7By_884HFancmBW6kaXSb5ejerY2g

Наступні публікації про дітей будуть присвячені порадам Світлани про організацію дозвілля на карантині, тож підписуйтесь на нас, аби не пропустити.

#covid2019 #helpmenpa

0 перегляд0 коментар